Anotace: Vůbec se nerýmuje, nepřemýšlela jsem na rytmus verše, ale na své pocity, po tom co maminka řekla, že je hořká, ze vnitř těla cítí hořko, :'( a moc se jí stav zhoršuje den ode dne a má divné řeči, cítí to, vim, že ví kolik má času :'(
Pěkné smutné emoce,bojuj Jani.
Chraň si své štěstí, no nedus ho v sobě. Rozdej ho těm, co dali ho tobě. Chraň si svůj život, nepřestaň milovat. Chceš lásku zažít? Musíš ji darovat tetkom mamince.
09.08.2010 14:46:00 | Danger
je zvláštní tipovat pocity hořké a smutné.. vyměřené .. přeji hodně síly..
02.08.2010 22:35:00 | zelená víla
Nevadí vůbec že se nerýmuje-je z ní cítit bolavá duše a srdíčko.Jani..vím moc dobře co teď prožíváš a chce to mnoho síly a slova to neodlehčí jen možná dodají trochu právě té síly kterou budeš teď hodně potřebovat!Velké ST!A mnoho strážných andělů pro tebe i maminku!
31.07.2010 11:12:00 | xoxoxo
Janičko-držte se obě,přeji sílu do dalších dnů.Pro mě je to velmi emoční báseň plná citů a prožívající bolesti.St a pohlazení Tobě i mamince.
29.07.2010 16:16:00 | CULIKATÁ
To se přece vůbec rýmovat nemusí,
smutná,bolestná,maminka ji cítí..
drž se,
i když se slzy derou do očí.
29.07.2010 14:35:00 | Květka Š.