Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Odcházení Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Smutné
líbí se mi, že hledáš :-) tohle je trochu jiné, a fajn.
30.04.2015 10:25:40 | reagovat
Jaro Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Ostatní
Je vidět, že se snažíš o rým. Jako ta báseň sama o sobě chce mluvit o něčem konkrétním, ale potom mi připadá, že se to stačí dalšími směry a mě to potom připadá zmatené. Ale nejspíš je to jen můj názor. Avšak si určitě přečtu příští..:)
14.03.2015 11:05:36 | Laven De Brigreagovat
Když múza odejde Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Ostatní
Lukáši, já jsem na tom zrovna úplně stejně, moje múza si taky vyrazila na dovolenou a mě nechala doma zahálet. Heleď, ale přeci si kvůli tomu nedáme nohu za krk, ne? Počkáme si... ono ji to lítání po světě jednou unaví a bude ráda, že se má kam vrátit :)
Když múza odejde Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Ostatní
To je všude, mladý muži, nejen na Literu - pro život je zkrátka třeba se i trošku obrnit. Ale zase ne tolik, abys ztratil citlivost a empatii - ty jsou k psaní poezie nezbytné, jinak sice může být formálně řemeslně zvládnutá, ale nestojí vlastně za nic, protože je studená jako psí čumák a chybí jí náboj, kterým by někoho skutečně zasáhla. Řemeslo se dá naučit, vcítění ne... ;-)
Když múza odejde Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Ostatní
Ten konec je suprový ;-) A na obavy se vykašli - piš pro radost a nenech si ji nikým kazit, to za to nestojí :-D
Čich na lidi Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Humor
:-D Ani zkušenosti nejsou vždycky směrodatné, ale dík ;-))
Čich na lidi Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Humor
Tak jako tak je to Tvoje rozhodnutí ;-)
Čich na lidi Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Humor
Tohle je výborné - zatím pro mne nejlepší z Tvých textů. Skvělá myšlenka, bezvadně zpracovaná, slov tak akorát, víc netřeba :-) P.S. Možná jen ta anotace to zbytečně svazuje a zužuje... ;-)
Nezvalova abeceda- "B" Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Ze života
Děkuji. Moc mně těší.
Místo opakované Boubelky by mohla mlčet Maměnka :)
...myšlenka je ale tvoje. Jen skládám slovíčka.
Nezvalova abeceda- "B" Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Ze života
B jako rozzářená Boubelka
v jejímž lůně
vrní mrně.
Až dítě zvládne písmenka
mlčet s ním bude Boubelka.
:)...asi nejde o umění..
ale nedalo mi to
Nezvalova abeceda- "B" Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Ze života
Kulhá to na obě nohy na použitém jazyku. On přeci nepsal jenom asociace pomíc holých vět. Posouval to mnohem dál. Ten poetismus, který mu byl vlastní, ti z toho naprosto zmizel, takže to bohužel působí jako parodie.
A rýmovat infinitiv je kapitola sama pro sebe.
09.02.2015 23:02:18 | Tom Dvořákreagovat
ÓDA LESŮM Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Příroda
Jo, ano. Umíš.
09.02.2015 22:54:23 | VEDz RVAHEsreagovat
Do pekel a zpátky Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Ostatní
Připomněl jsi mi moje dávné protest songy. Piš, píšeš dobře. Tvá duše se rozepíše. Volná jak pták ... a tak .... nějak.
09.02.2015 22:51:45 | VEDz RVAHEsreagovat
Adolf Hitler Publikoval(a): lukassnajdr | Básně » Historické
Klobouk dolů. OK. Bál jsem se to číst a už jsem si jist. Skvělé.
09.02.2015 22:38:15 | VEDz RVAHEsreagovat
Nezvalova abeceda- "B" Publikoval(a): lukassnajdr | Miniatura, hříčka » Ze života
Myslím, že princip Nezvalovy tvorby Abecedy je teda diametrálně odlišný, nicméně asociace B a těhotné ženy není špatná.
09.02.2015 22:07:18 | reagovat