Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Absolutně koronavirní Publikoval(a): Luky-33 | Miniatura, hříčka » Humor
Člověk v tom hraní na pána jaksi pozapomněl, že tvoří docela obyčejnou součást toho všeho zdejšího tvorstva, tak dostal od pramáti malou připomínku.
Absolutně koronavirní Publikoval(a): Luky-33 | Miniatura, hříčka » Humor
Já myslel, že otužilcům končí sezóna...To vás to jako baví furt, aj v létě, v tem hicu?
Absolutně koronavirní Publikoval(a): Luky-33 | Miniatura, hříčka » Humor
U nás ten sníh zůstal ležet, nebylo ho moc, ale na křupání pod nohama to stačilo. Ale už bude jistojistě jaro i tady u nás, když jsem dneska odpo běžel loukou, tak už voňela po hlíně a taky se nám doma objevili poslové jara - mravenci. :-)
Zpráva z prahu (pokolení) Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní » Ostatní
Mně to s odstupem přijde divný, nedrží to moc pohromadě. Asi by to chtělo rozsekat a zkusit znova poskládat zpátky. No nebo jen smazat... :-)
Chuť Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní próza » Ze života
Primordinální bych si musel hledat a jelikož se mi to hledat nechce, tak prostě umřu blbej. ;-)
Chuť Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní próza » Ze života
Na vyhejbanou, taková ta hra, s perem - pro jednoho? :-)
eada Publikoval(a): odnikud | Ostatní próza » Ze života
Vím, jaký to je… náhodou potkat někoho, koho vlastně docela dobře znáš, nebo si to alespoň myslíš, protože ho máš dokonale „přečtenýho“, někoho s kým ses už tady i o něčem bavila a tak. Je to zvláštní, přesně jak píšeš, vlastně počítáš s tím, že se to teoreticky může přihodit, jenže když se ta teoreticky nicotná pravděpodobnost promění v docela obyčejnou přítomnost, v takové to jistojisté tady a teď, tak má člověk stejně pocit, že se ocitl v situaci, která ho dokonale zaskočila. Najednou se totiž nezaviněně účastní něčeho, co jakoby si nedokázal ani představit, jenže z výše i tebou uvedeného jednoznačně plyne, že to není pravda, neboť to potkání už dávno a možná nejednou proběhlo, byť teoreticky, protože jen v hlavě. Výslednej pocit je jako negované déjá vu, pointa není v té podivuhodně dokonalé shodě, v jistotě, ale naopak právě v tom absolutním rozporu, v nejistotě.
pro bdělost... Publikoval(a): enigman | Básně » Ze života
Tyhle tvé jinačí můžu, jako můžu i tu tvou klasiku, ale tahle poloha mi dává víc, přijde mi niternější.
něco Publikoval(a): Jort | Miniatura, hříčka » Ostatní
Ta koláž mě dostala, moc se mi to líbí.
KAREL GOTT Publikoval(a): Neklan | Povídky » Sci-fi
Ta omluvenka školou mě pobavila. :-)
Doslov Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní poezie » Ze života
Můza? Marnivá mrcha mrhající mocným málem, macatá madona, modla maloměšťáckých manýrů - mamonu, miláček Melantrichu, modrooká měsíčňanka, mírně mylná myšlenka, milenka mezihvězdných milníků, mírotvorná M16, možná množina i čůza... :-)
Doslov Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní poezie » Ze života
Náhodou… psaní do šekovejch knížek se doporučuje (a to i na kurzech tvůrčího psaní) všem (zejména autorsky ztracenejm případům). Právě tyto knížky jsou totiž zárukou jistého čtenářského zájmu, neboť je vědecky prokázáno, že se vždy najde alespoň jeden čtenář, kterého ten vlastní obsah sdělení skutečně zajímá. :-)
Komprese emocí Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní poezie » Ze života
:D
Já div(ň)ák Publikoval(a): Luky-33 | Fejetony, sloupky » Ostatní
To není, ale nejsem si jistej, jestli je dobrý se k tomu i veřejně přiznávat. :-)
Klávesopis Publikoval(a): Luky-33 | Ostatní poezie » Ze života
Já myslím, že ta mysl, nebo spíš ty oči má člověk pořád stejný, že se s nima prostě narodí a když ho nezabijou, tak s nima i umře. Kdyby to bylo jinak, tak by mu přece nešlo ani číst, je to reciproční.