Komentáře přijaté

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 560 záznamů. Zobrazuji 301-315.

Ošetřovatelka - V. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

Mám radost, že jsem ti udělala radost...:) Ono pak má člověk hnedka větší chuť psát, když ví, že se to někomu líbí a čte to...;) Mě se líbí, že je to zase trošku něco jiného a má to svoje tajemství. Možná je to i tím, že sama pracuji se seniory, tak je mi to svým způsobem blízké...:) Přeji hodně zdaru při dalším psaní, protože si myslím, že ti to opravdu moc jde...:)

08.07.2015 21:08:34 | Leňulareagovat

Ošetřovatelka - V. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

Will je sympaťák, dobře mu to natřel!! :D Tak to jsem zvědavá na pokračování, ještě to asi bude dost zajímavý! Doufám, že další dil bude brzy...:) Mezi tím si přečtu ještě tvoje nejnovější dilo..:)

08.07.2015 13:33:26 | Leňulareagovat

Ošetřovatelka - IV. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

Nóóó...mazec! Píšeš fakt skvěle, jsi už jediná, kvůli komu se vracím do modrého literáckeho světa. Doufám, že si od tebe někdy přečtu nějakou knížku, kterou vydáš...;))

08.07.2015 13:28:44 | Leňulareagovat

Ošetřovatelka - III. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

Lůco, moc se mi to líbí a jsem zvědavá, co z toho bude, jdu na další díly...:)

08.07.2015 13:23:59 | Leňulareagovat

Ošetřovatelka - I. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

Ser na všechny, buď svá!

13.06.2015 20:16:06 | reagovat

Ošetřovatelka - II. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

Koukám si zvolila nový typ písma.

24.05.2015 15:39:58 | Draconianreagovat

Ošetřovatelka - I. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

ne, tak jsem to fakt nemyslel :-))) jen že máš příliš dlouhé věty, a nevíš si rady s jejich členěním (a oddělováním čárkami), a tak by je bylo lepší zkrátit.
lékař sděluje lidem, kteří tu osobu znají, její věk a jiné okolnosti, ale oni tu osobu znají lépe, než lékař
ovšem jinak ses s přímou řečí krotila - třeba oproti poslednímu dílu Loupáků, tam je to už na mě fakt moc :-)
že si nikdo nestěžoval není směrodatné, také nikdo nechválil, a to je důležitější :-)
já se málokdy vyjadřuju k dílům, ale ty sis o to v anotaci přímo řekla, tak se nečerti :-)

měj se hezky, a napiš pokračování :-)

03.05.2015 11:40:15 | reagovat

Ošetřovatelka - I. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

dialogy - osoby si v přímé řeči sdělují fakta, která musí vědět, spíše to slouží k objasnění děje čtenářovi (anebo tím v ději utvrzuješ sama sebe), což není moc šikovný postup.
nemusíš počítat často opakující se slova - stačí si text přečíst nahlas, samy se ti vyjeví, hlavně "byl".
nejsi robot - to je právě ten příklad nadbytečné informace, předpokládal jsem to :-)
jako tvému čtenáři je mi úplně ukradené, jestli tě psaní krátkých vět baví či nebaví, bavit se chci já! je mi úplně jedno, v jakém psychickém rozpoložení a z jakého důvodu píšeš, pokud zveřejňuješ a nepíšeš si jen do deníčku, jsem já ten důležitější :-)
a druhou část si učitě přečtu, nenudíš mě, proto se k tomu vyjadřuju :-)

03.05.2015 10:13:04 | reagovat

Ošetřovatelka - I. Publikoval(a): Lůca | Romány » Ostatní

některé věty se mi zdají příliš dlouhé (a z toho pramení problémy s chybějícími či špatně umístněnými čárkami). časté používání "byl, byla, byly" - i ve 3 větách za sebou je dost rušivé. místy zbytečně vysvětlující (jediná žena, přezdívané baleríny, jakým tento rozhodně byl...) a zestručnil bych dialogy, příliš jejich prostřednictvím objasňuješ děj, dost to kouká.

ale ať jenom neremcám - přečtu si i pokračování :-)

02.05.2015 23:45:05 | reagovat

Jak se seznámit? Publikoval(a): Lůca | Povídky » Ze života

Dalo by se soudit, že jsi poněkud manipulovatelná. Když už jsi neodmítla seznamku kvůli tomu testu, tak jsi ji měla odmítnout při první žádosti o placení. Tomu klukovi jsi měla aspoň trochu oponovat ohledně toho příchodu. A už vůbec jsi neměla platit za oba. Hele, docela rád bych se zadarmo dobře najed, ani bych ti nedal test a jsem dochvilný…

30.03.2015 15:08:01 | pedvoreagovat

Manželův přítel Publikoval(a): Lůca | Povídky » Sex, erotika

Budu se těšit! :)

08.03.2015 20:39:38 | Mysiccareagovat

Manželův přítel Publikoval(a): Lůca | Povídky » Sex, erotika

Opravdu se mi moc líbí tvůj styl psaní! :) Jako kdybych v první scéně seděla na posteli a oba aktéry sledovala, každý jejich pohyb, bylo velmi snadné se během chvilky přemístit na místo dění :) Co se týče příběhu, z hlavní hrdinky je mi špatně, manžela jsem celou dobu litovala. Možná se tohle na světě normálně děje, ale mně osobně se nevěra neskutečně příčí, tudíž ani aférku hlavní hrdinky a Joachima jsem si vůbec nebyla jako čtenářka schopná užít. Větou: Cítila, jak se uvnitř ní divoce hýbe úd nejlepšího přítele jejího manžela, jsi mě úplně vykolejila, musela jsem to jít vydýchat! :D Uf...! Sviňka svinutá nevěrná.... :D (To sedí od někoho, kdo píše Mrchu, že :D )

Naprosto nesnáším v erotických povídkách slova jako lasturka, svatyně, broskvička, atd., tyhle výrazy mi přijdou strašně pejorativní a slizké. Ale u tebe mě překvapivě nechaly chladnou a absolutně jsem je vypustila. Každopádně, moc ráda si od tebe zase přečtu nějakou sprosťánu, umíš je moc dobře! :) :D

08.03.2015 20:06:17 | Mysiccareagovat

Noční služba Publikoval(a): Lůca | Povídky » Sex, erotika

Smutný...

27.02.2015 22:35:20 | Mysiccareagovat

Noční služba Publikoval(a): Lůca | Povídky » Sex, erotika

Sakryš... :D kanec jeden! :D

27.02.2015 22:18:34 | Mysiccareagovat

Noční služba Publikoval(a): Lůca | Povídky » Sex, erotika

A postava pana profesora má reálný podklad? :)

27.02.2015 22:11:54 | Mysiccareagovat

© 2004 - 2025 liter.cz v1.8.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel