Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Z archivu vira rozkoše Publikoval(a): šerý | Povídky » Ze života
Vzals vzkaz telegraficky a jsem velmi rád, že konečně první muž zareagoval. Velké díky, Umělče2.*
Ona ta povídka obsahem není zase tak dlouhá. Ale čtenáři dnes mají čím dál, tím méně trpělivosti číst. A taky. Nikdo nemá čas... Vůbec si neumím představit, jak dlouho by dnes někdo četl obsáhlá díla, třeba - Dumase?
Jsem i potěšený, že sdílíš pozornost k ženám a jejich přednostem - možná i sklonům k intrikaření. Bůh (prý) dal mužům fyzickou sílu, a ženám mazanost. Zřejmě bys děj raději pobral akčnějším. Já jsem to spíše zavedl do sebezpytování a částečně černo-ironického děje. Mám takové psaní v oblibě. Vidím v tom takovej "život bez závoje." A partnerské vztahy, jak pančování vína.
Tak ještě jednou díky, že ses zastavil*
Instinkt Publikoval(a): Protos1182 | Básně » Ostatní
Nekonečná krása okamžiku. Bez chytračení... triků*
*-*Ta si poradí. Publikoval(a): Květka Š. | Básně » Humor
Krásná. I děti by se poměly. U táček, či v posteli*
Jen. Tak. Publikoval(a): Friday | Básně » Ostatní
No jasně. Vždy se najde někdo ryze upřímný.Ten, jenž svoji pravdu otříská druhému o hlavu. Dokonalost má skvělou skrýš. Nikdo jí ještě celou neviděl. Na druhé straně seběvědomí, se často zaměňuje s namyšleností. To je hodně tenká hranice.
T.H.(C.) Publikoval(a): Kaprikorn | Básně » Ostatní
V rytmu klapotu mlýnku na rozmarném potoce. Pěkná poezie*
Každý den Med Publikoval(a): jitoush | Miniatura, hříčka » Ze života
Meduňku jsem měl kdys v pravdě / v povoňkách na zahradě. K tomu koriandr, mátu, tymiánu / co provoňěli noc / k samotnému ránu.
Tvá lehkost a vůně verše. Nestačí mi. Chci... ještě, ještě!
Dnes však i jak líbeček, si Tě uchovám*
Krásná řeka Publikoval(a): Jarunka | Básně » Příroda
My samotní jsme tichou řekou. Náš šepot, snad jen poezie uslyší. Ke krásné Ostravicí zajít si ránem, Potěšit se, pomodlit se... Ámen
Řeky krásu jsem osobně nepoznal. Ale dle veršů nemám pochyb.*
To předložené moudro, je nádherně vyznělé.
* * * 91) Publikoval(a): Jan Kacíř | Básně » Ostatní
"Pravda?" Dnes už jak anglické slovo v různém překladu do významu. :-)
*-*No jo,kdo umí ten umí Publikoval(a): Květka Š. | Básně » Ostatní
Míříš Květko... a trefa!*
Každý den Mana Publikoval(a): jitoush | Miniatura, hříčka » Ze života
* :-)
silueta prozářená sluncem Publikoval(a): zdenka | Básně » Ze života
Tedy, Zdenko* Už jak jsi kreativně uspořádala členění básně. To je výborné!
Znal jsem jednoho chovance, který vytrvale do bloků kreslil slunce. Poté je vystřihoval a ukládal do igelitového pytle. Když chodili návštěvy, tak je nabízel s tím, že mají spoustu hřejivé energie. Byl profesí inženýrem v stavebnictví a znal dokonale Prahu. Nežli zemřel měl pod polštářem v staré portmonce uloženou italskou brož slunce. Že až skoná, ať mu jí v rakvi vtisknou do dlaně. Říkával. "Víte, nejhorší jsou samotou zkřehlé ruce."
Trochu smutnější, nežli tvůj odžitý příběh. Ale život kráčí, a zanechává vlkům stopy.
Bylo mně u Tebe opět fajn*
Píseň lásky Publikoval(a): mkinka | Básně » Láska
Že nic Tě neovlivní? Jen zůstaň pozitivní* Však domnělého zmaru, na světě je dost. Je prima, že píšeš básně pro radost.
Dva ptáci z papíru Publikoval(a): Roser | Básně » Láska
Výborný titul a téma*
Každý den Mana Publikoval(a): jitoush | Miniatura, hříčka » Ze života
Díky moc, za chutný poetický nášup. Však já jsem nenasytný a slupl jsem, na to tata. Ani řapíčku nezbylo*
Ty LÁSKO Publikoval(a): jenommarie | Básně » Láska
Ano. Láska, je láska. A přesto. Ta "jen" k úctě k člověku, od kterého vděku nežádáš, je nejkrásnějším hnutím mysli.*