Nalezeno 55315 záznamů. Zobrazuji 18101-18120.
Erotická povídka psaná původně na zakázku, ale rozhodně se o ni stojí podělit s vámi. Díky Růžovému slonu za skvělý námět!
Míla se vrací zpátky do akce a má nového parťáka.
Peklo se zdálo snesitelnější. A mrdání bylo o citu.
Death.on.line, 10.01.2013Tipy 1 | Čteno 693x | Komentáře 0
Původně to mělo posloužit jen jako jednorázovka, jen tak na uklidnnění a odpočinutí, ale nějak se to zvrtlo =) snad se bude líbit =)
Válečníky okupovaná země v království, na které se vrhne tma a utrpení. Povídka je napsána několik let zpátky...
Sir Henrik, 10.01.2013Tipy 0 | Čteno 295x | Komentáře 0
Večer se třemi vteřinami, kdy se v Paříži zastavil čas a všude nastalo ticho...
(Pohádky, bajky » Pro malé děti)
mimo jiné i pro Mirisku a její dva "rarášky"
díky bože za wiki. takový nepřímý komentář, konec konců nejenom k literu. ...s updatem :)
Po dlouhé době jsem zkusila napsat povídku... Inspirovala jsem se ve svém okolí. No, co víc dodat...snažila jsem se to napsat dobře, jestli se to povedlo, to nevím... ale snaha tam byla.
Prinzeschen, 10.01.2013Tipy 4 | Čteno 554x | Komentáře 8
Po dlouhé době, kdy jsem psal buď odborné nebo pracovní texty, jsem se rozhodl se zaměřit konečně i na prózu. Připomínky vítány.
Karel Jetel, 09.01.2013Tipy 4 | Čteno 325x | Komentáře 5
(Prozaická miniatura » Sex, erotika)
já také a stále na něj myslím, věděla si to ??
zamotán v nedospělosti, 09.01.2013Tipy 18 | Čteno 1449x | Komentáře 10
(Pohádky, bajky » Pro malé děti)
~Dorlička~~~~~~~~~~~~~~~~pohádka o mašince…
Protože on chtěl 42. kapitola (Poslední)
Poslední =))
Předposlední =))
Nepojmenovaná pohádka pro jmenovanou princeznu
(Anotace v textu)
Takový pokus o rejpnutí si do jednoho zdejšího Literára. Pokud se pozná, nechť se ozve, ať zprávou, nebo komentářem :) A když jsme u těch komentářů, vy „ostatní" můžete psát taky, já vám to nezakazuji ;))