Nalezeno 322568 záznamů. Zobrazuji 162321-162340.
Dnes mi přišel vzkaz, že mé básně jsou oplzné a prasárny k tomu. Inu každému se nezavděčím a celibát neberu.
Rampa: "Krásně jsem si u tvého příběhu odpočinul. Tento i minulí díl se od ostatních trošku liší, je takový temnější, přesto precizně propracovaný a poodhaluje závoj, který halý Tininu minulost. Už se těším na další a doufám, že nám prozradíš zase víc."
Bea: "Tak prozatím je to pro Tinku první Happy end. Jaký osud jí autorka připraví dále? Bezvadně se to čte a je to napínavé, což ty umíš bravurně..." Rampa: "Laťku stále držíš vysoko, hltám každé slovo, prostě perfektní. 5 hvězdiček je opravdu málo. :-)"
Konečně něco, co bych ve vší troufalosti nazval sci-fi. Aneb, kdo si hraje, nezlobí. Ať se líbí!
Vytvořeno pro nejmilejšího, který mi před nedávnou dobou odešel do věčných lovišť.
Jen trocha magie to nemuže uškodit ...
Měla jsem prostě nálůadu tak jsem sepsala takové malé romantické dílko ...doufam že se bude líbit pište prosím komentáře ..děkuji Láska muže zabíjet ..stejně jako magie a dary které se neumí využít.
Možná to tak nebylo, co na tom však záleží
věnovaná: zlomenému a nanicovatému, Markétě.., Markovi-mardasovi.zl, snad potěší ;)
...více takových ...
Modly nemám rád - asi udělám vyjímku
Inspirováno slavným Rembrandtovým obrazem a písní "The Night Watch" od skupiny King Crimson.
MinstrelKnight, 11.09.2010Tipy 11 | Čteno 349x | Komentáře 0
. . . v knize zázraků . . .
Tomáš Přidal, 11.09.2010Tipy 20 | Čteno 316x | Komentáře 2
Pre mamu......
Dorota Nejaká, 11.09.2010Tipy 14 | Čteno 426x | Komentáře 5
Nedávno vytvořená básnička na motivy mé lásky k mému úžasnému příteli.
Ukázka z mé nové kriminálky, ráda bych slyšela nějakou kritiku, v kriminálkách nejsem zběhlá, ale ráda bych se jim věnovala a toto je taková moje prvotina:)