Nalezeno 55159 záznamů. Zobrazuji 40541-40560.
jen pár slov, co mi vlezlo do hlavy, když jsem jednou večer seděla s tužkou a papírem... slova o mně.
Riel se dozvídá o blížících se změnách. Bude moci i potom zůstat v armádě? A co je pro to ochotna udělat?
Izabela se od Riela dozvídá další útržky informací.
Strasti i radosti života - 13. kapitola
„Dohajzlu, to není možný!“ zanadávala jsem si a doufala jsem, že to nebylo moc nahlas, ale mýlila jsem se, asi jsem byla hlasitá.
Tři pouhé osmičky. A v nich svět. Radost a zármutek. Životy nově spojené. Životy života zbavené.
aneb co člověka v samotě napadá..
Úvod a první díl ságy hvězdné lodi UNS Victory. ------------------------------------------------- PS: za případné chyby, překlepy, chyby ve faktech se předem omlouvám. Budu rád za komentáře:-) Pokud se Vám to bude líbit, bude pokračování.
pokračko
8.8.2008...zvláštní datum, zvláštní úkaz. Moje vlastní zkušenost, jestli vás zajímají fotky, tak zde: http://2rodna.sblog.cz/2008/08/08/34166
Toto je povídka o klukovi, který dokázal pochopit všechny lidi na světě, poradit a utěšit jedinou větou.
Alende Mysteria, 08.08.2008Tipy 1 | Čteno 614x | Komentáře 0
Zatím to tak nevypadá, ale opravdu je to fantasy, čestné slovo. ;-) Už jenom proto, že je to o Elfech, ale upozorňuji, že tyto postavy nemají žádnou spojitost s příběhem Melien Edhel. Hezké čtení a prosím o nějaké komentáře. Nebráním se ani tipům. ;-)
Tady je další díl, nechtěla jsem vás nechat napnuté:) Ať se líbí a případné námitky si ráda vyslechnu:)
Izabela s Rielem hrají hru na pravdu.
Také tak milujete čokoládu? :P
Když se někam jede, tak může být veselo o)))
Pro tebe...(vim ze to neni moc povidka, ale dostal jsem zvlastni nutkani psat neco v proze.)
pro tohle neni kategorie.
mattoni.uz.neni, 07.08.2008Tipy 4 | Čteno 379x | Komentáře 2
Hledání ztraceného já - 6. díl
pokračování...
Verše na začátku a na konci povídky patří Danielu Landovi
Nepojmenovaná, 07.08.2008Tipy 0 | Čteno 400x | Komentáře 2
(Povídky » Horrorové, krvavé, strašidelné, tajemné, záhadné)
...čeho si všimnete na první pohled?...
Jammie Spark, 07.08.2008Tipy 4 | Čteno 512x | Komentáře 3