Nalezeno 10364 záznamů. Zobrazuji 3721-3740.
Kráska a Zviera (B2uty & the B2st): epilóg
pretože konce pre mňa znamenajú špeciálnu kapitolu života
Kráska a Zviera (B2uty & the B2st): kapitola 5
záver dňa tretieho a deň štvrtý - THE END
Linda vyhledá Severuse, aby mu poděkovala... setkání se však pokazí vyslovením jediného jména. Bolest ji zase jednou sráží až na dno.
Miluji od dětství koně, psy, kočky, no vůbec všechna zvířata, dokonce i myši a krysy :))) Ale na prvním místě koně. Takže, kdo jim ubližuje, má vě mě nepřítele, až na smrt.
Kráska a Zviera (B2uty & the B2st): kapitola 1
Použité sú mená reálne existujúcej chlapčenskej skupiny Beast/B2ST. Ich charaktery, príbeh a všetko ostatné je však vymyslené. Prosím, neberte to vážne alebo urážlivo. Ide iba o fanfiction napísanú k príležitosti kamarátkiných narodenín.
Viki sa snaží dopísať svoj príbeh. "Ona spisovateľka, on muzikant, ktorí nikdy nemali byť spolu." Nikto si nepamätá každú tvár, ktorú v jednom dni stretol, pre Viki je však jedna tvár nezabudnuteľná. Nejde však o žiadnu lásku na prvý pohľad. - xoxo Lady
Lindě se podařilo překazit vloupání na Odbor záhad, ale způsobí svým jednáním rozruch v domě na Grimauldově náměstí.
Návraty do Ráje. V Praze, kam mě naši odtáhli z mého milovaného Nového Boru, mi bylo moc smutno. Moc se mi stýskalo, mnoho dní a nocí jsem proplakala.
Linda odchází z nemocnice, připravuje se na večírek a také poznává Severuse Snapea. Velice rychle pochopila s kým má tu čest.
Nebezpečné známosti 2 - Kapitola devatenáctá
Tak jo, dnes ráno jsem dopsala tuto kapitolu a myslím, že je v celku vydařená. Nevešlo se mi tam, co jsem ještě zamýšlela, ale tak aspoň mám srovnané myšlenky do dalšího dílu. Přeji hezké čtení a ve čtvrtek na mě myslete! :) ;)
Všetky postavy sú fiktívne. Aj miesta. Okrem New Yorku :D
Myška.
záchvaty kreativity stoupají úměrně s počtem blížících se deadlinů a zkouškového
Alex Foster, 22.04.2012Tipy 19 | Čteno 904x | Komentáře 3